Створення адаптивного сайту нерухомості в Тайланді

2014

Аналітика

Провели збір та аналіз даних щодо сфери діяльності агенції, прямих та непрямих конкурентів, виявили цільову аудиторію, деталізували портрет потенційного клієнта, проаналізували попит на діяльність замовника в місті Паттайї та Тайланді окремо.

Концепція

Визначили основну цільову дію на веб-сайті, склали технічне завдання на розробку проекту, створили прототипи необхідних сторінок з урахуванням різноманітних пристроїв, розробили основні елементи корпоративного стилю, обновили логотип.

Адаптивний дизайн

Створили макети основних сторінок веб-сайту в необхідних роздільних здатностях екрану, враховуючи всі унікальні блоки; на основі них розробили адаптивну верстку.

Функціонал

Налаштували адміністративну систему на основі CMS Joomla, що була обрана разом з замовником як оптимальна для електронного каталогу, обрали та поєднали необхідні модулі та розширення. В результаті замовник отримав зручний та структурований інтерфейс для керування контентом веб-сайту.

SEO

Пройшли необхідні тести та перевірки, котрі виявляють помилки та неоптимальні способи роботи веб-сайту, та виправили до рекомендованих показників; провели пошукову оптимізацію, підключили та налаштували Google Analytics; підготували новостворений ресурс для подальшого просування.

Консультації та підтримка

Розмістили веб-сайт на обраному хостингу, налаштували сторонні функції; надавали загальні консультації щодо ведення бізнесу в мережі інтернет на основі аналізу даних прямих конкурентів.

Bliss Dom Thai

Thai, Pattaya

Веб-сайт Blissdomthai.com презентує агенцію нерухомості в Тайланді Blissdom Property, її мету, переваги та сфери діяльності. Основним функціональним блоком ресурсу є електронний каталог вілл, квартир в кондо та комерційної нерухомісті. Для зручності пошуку розроблено унікальний фільтр, де користувачу за кілька кліків пропонують обрати необхідний тип нерухомості та придбати, або ж арендувати об'єкт, зв'язавшись з менеджером компанії за 1 клік. Мета сайту переконати користувача скористатись нагодою стати клієнтом елітного агенства нерухомості в престижних районах Тайланду, не мешкаючи.

Подивитися скріншоти Перейти до сайту

Головна сторінка

Сторінка об'єкта

Сторінка новини

Використані технології та продукти

Дякуємо за перегляд

Якщо вам сподобалися наші роботи та ви розмірковуєте над створенням сайту - зв'яжіться з нами та отримайте безкоштовну консультацію!

Повернутися до портфоліо

Замовлення зворотнього дзвонку

Залиште ваші контактні дані та ми передзвонимо вам у потрібний час

Бажаний час дзвінка

Зараз