Створення сайту творчої студії

2013

Аналітика

Провели збір та аналіз даних щодо сфери діяльності майстерні, прямих та непрямих конкурентів, виявили цільову аудиторію, деталізували портрет потенційного клієнта, проаналізували попит на діяльність замовника в Україні та зокрема у Києві.

Концепція

Визначили основні цільові дії на веб-сайті, склали технічне завдання на розробку проекту, створили прототипи основних унікальних сторінок з урахуванням масштабування екрану, розробили логотип та основні елементи корпоративного стилю.

Шаблон

Створили макети дизайну основних сторінок веб-сайту, враховуючи всі унікальні блоки; на основі них розробили адаптивну верстку.

Функціонал

Налаштували адміністративну систему на основі CMS Joomla, що була обрана разом з замовником як оптимальна по швидкості розробки та зручності користування, обрали та поєднали необхідні модулі та розширення. В результаті замовник отримав простий та інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс для керування контентом веб-сайту.

SEO

Пройшли необхідні тести та перевірки, котрі виявляють помилки та неоптимальні способи роботи веб-сайту, та виправили до рекомендованих показників; провели пошукову оптимізацію; підготували новостворений ресурс для подальшого просування.

Консультації та підтримка

Розмістили веб-сайт на обраному хостингу, налаштували сторонні функції; надавали загальні консультації щодо ведення бізнесу в мережі інтернет на основі аналізу даних прямих конкурентів.

Indi Studio

Веб-сайт IndiStudio пропонує познайомитись з творчою майстернею з художнього розпису стін та барельєфної ліпки. Яскравий та сміливий стиль дизайну розроблено для користувачів з тонким естетичним смаком, а чіткий перелік сторінок дає змогу швидко знайти необхідну інформацію щодо послуг, гарантій та ходу робіт. Визначившись з видом послуги, потенційний клієнт може відправити заявку менеджеру студії прямо зі сторінки, на котрій находиться та протягом години отримати відповідь на свій телефон щодо обробки свого замовлення.

Подивитися скріншоти

Розробка логотипу

Головна сторінка

Використані технології та продукти

Дякуємо за перегляд

Якщо вам сподобалися наші роботи та ви розмірковуєте над створенням сайту - зв'яжіться з нами та отримайте безкоштовну консультацію!

Повернутися до портфоліо

Замовлення зворотнього дзвонку

Залиште ваші контактні дані та ми передзвонимо вам у потрібний час

Бажаний час дзвінка

Зараз