Розробка сайту та друкованої продукції для МедіаМістечка Майдану

2014

Аналітика

Провели швидкий збір та аналіз даних щодо сфери діяльності проекту, виявили цільову аудиторію, проаналізували попит на патріотичні матеріали в Україні

Концепція

Визначили цільові дії на веб-сайті, склали технічне завдання на розробку проекту, створили прототип головної сторінки з урахуванням різноманітних пристроїв, розробили основні елементи корпоративного стилю, включаючи лого.

Адаптивний шаблон

Разом з замовником обрали шаблон дизайну, допрацювали деталі та унікалізували на основі вже створених елементів корпоративного стилю; встановили на CMS та налаштували опції.

Функціонал

Налаштували адміністративну систему на основі CMS Joomla, котра була обрана за критеріями доцільності розробки веб-сайту з багаторівневим доступом учасників процесу, швидкості реалізації та зручної структури сторінок; в результаті замовник і всі зареєстровані користувачі отримали зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для керування наповненням веб-сайту та обміну файлами.

Друкована продукція

Створили макети патріотичних банерів, наліпок, буклетів та значків для подальшого друку.

Консультації та підтримка

Розмістили веб-сайт на обраному хостингу, налаштували сторонні функції та технічно підтримували; регулярно надавали консультації щодо просування проекту в мережі інтернет.

МедіаМістечко

Під час активної окупації Криму та Сходу України у учасника Євромайдану з'явилась ідея щодо створення патріотичних агітаційних матеріалів та їх розповсюдження, і він звернувся до нас за допомогою. Ми спільно розробили веб-сайт, котрий надавав змогу скоординувати різних людей, що мали можливість створити макети друкованої продукції та надрукувати її, незалежно один від одного. Ресурс фактично виступав інформаційним джерелом та закритим файлообмінником між учасниками процесу.

Подивитися скріншоти

Розробка логотипу

Головна сторінка

Сторінка завантаження макету

Сторінка контактної інформації

Друкована продукція

Використані технології та продукти

Дякуємо за перегляд

Якщо вам сподобалися наші роботи та ви розмірковуєте над створенням сайту - зв'яжіться з нами та отримайте безкоштовну консультацію!

Повернутися до портфоліо

Замовлення зворотнього дзвонку

Залиште ваші контактні дані та ми передзвонимо вам у потрібний час

Бажаний час дзвінка

Зараз