Розробка адаптивного лендінгу преміум-класу для виробників меблів

2015

Аналітика

Провели збір та аналіз даних щодо сфери діяльності замовника, прямих та непрямих конкурентів, виявили цільову аудиторію, деталізували портрет потенційного клієнта, проаналізували попит на діяльність замовника в Україні та світі.

Концепція

Визначили основну цільову дію на веб-сайті, склали технічне завдання на розробку проекту, створили прототип головної сторінки з урахуванням різноманітних пристроїв, розробили основні елементи корпоративного стилю, включаючи логотип.

Адаптивний шаблон

Створили макет головної сторінки веб-сайту в необхідних роздільних здатностях екрану, враховуючи всі унікальні блоки; на основі макету був обраний готовий шаблон, допрацювали деталі та унікалізували на основі вже створених елементів корпоративного стилю; встановили на CMS та налаштували опції.

Функціонал

Налаштували адміністративну систему на основі CMS Wordpress, котра була обрана за критеріями доступності, простоти реалізації та новаторства; в результаті замовник отримав зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для керування наповненням веб-сайту.

SEO

Пройшли необхідні тести та перевірки, котрі виявляють помилки та неоптимальні способи роботи веб-сайту, та виправили до рекомендованих показників; провели пошукову оптимізацію, підключили та налаштували Google Analytics; підготували новостворений ресурс для подальшого просування.

Консультації та підтримка

Розмістили веб-сайт на обраному хостингу, налаштували сторонні функції; надали загальні консультації щодо ведення бізнесу в мережі інтернет.

Email-маркетинг

Використовуючи корпоративний стиль створили адаптивний шаблон емейл-розсилки

SMM

Визначили ефективні канали реклами в соц.мережах, розробили план наповнення аккаунтів замовника, створили і надали унікальний графічний контент та поради щодо ведення сторінок в обраних мережах.

Рекламна кампанія

Зібрали семантичне ядро веб-сайту, виявили сезонність попиту на послуги на основі географії потенційних клієнтів та провели кампанію в Google Adwords.

Quattro Alberi

Quattro Alberi - це меблеве ательє з повним спектром послуг від створення художнього ескізу до встановлення меблів в інтерьєрі та їх гарантійного обслуговування. Виробництво меблів на замовлення за розумними цінами - основа діяльності Quattro Alberi. Цей сімейний бізнес був започаткований ще в 1997 році, працював лише з постійними клієнтами і лише в 2015 році власники справи вирішили зробити ребрендінг та розширити коло клієнтів під лозунгом "Залишимо лише досвід та якість!"

Подивитися скріншоти

Розробка логотипу

Головна сторінка у вигляді лендінгу

Створення дизайну ємейл-розсилки

Цей проект так і лишився не оплаченим. Саме тому, на цей час, сайт вилучен з мережи інтернет

Використані технології та продукти

Дякуємо за перегляд

Якщо вам сподобалися наші роботи та ви розмірковуєте над створенням сайту - зв'яжіться з нами та отримайте безкоштовну консультацію!

Повернутися до портфоліо

Замовлення зворотнього дзвонку

Залиште ваші контактні дані та ми передзвонимо вам у потрібний час

Бажаний час дзвінка

Зараз