Створення інтернет-магазину коштовних прикрас

2014

Аналітика

Провели збір та аналіз даних щодо сфери діяльності компанії, прямих та непрямих конкурентів, виявили цільову аудиторію, деталізували портрет потенційного клієнта, проаналізували попит на діяльність замовника в Україні та зокрема у Києві.

Концепція

Визначили основну цільову дію на веб-сайті, склали технічне завдання на розробку проекту, створили прототипи необхідних сторінок з урахуванням різноманітних пристроїв, розробили основні елементи корпоративного стилю на основі наданого замовником логотипу.

Шаблон дизайну

Створили макети основних сторінок веб-сайту в необхідних роздільних здатностях екрану, враховуючи всі унікальні блоки; на основі макетів розробили адаптивну верстку.

Функціонал

Налаштували адміністративну систему на основі CMS Joomla, що була обрана разом з замовником як оптимальна для електронного каталогу, обрали та поєднали необхідні модулі та розширення, розробили інтерактивне меню. В результаті замовник отримав зручний та структурований інтерфейс для керування контентом веб-сайту.

SEO

Пройшли необхідні тести та перевірки, котрі виявляють помилки та неоптимальні способи роботи веб-сайту, та виправили до рекомендованих показників; провели пошукову оптимізацію; підготували новостворений ресурс для подальшого просування.

Консультації та підтримка

Розмістили веб-сайт на обраному хостингу, налаштували сторонні функції; надавали загальні консультації щодо ведення бізнесу в мережі інтернет на основі аналізу даних прямих конкурентів.

Richesse

Richesse - це електронний каталог ювелірних виробів зі срібла та золота різних кольорів. Мінімалістичний стиль дизайну підкреслює індивідуальність кожної прикраси з каталогу та не відволікає потенційного покупця від вибору товару. Вибір реалізовано в динамічному меню з переглядом обраних позицій на веб-сайті, а також за допомогою фільтру по характеристикам. Мета веб-сайту познайомити користувача з різноманіттям ювелірних прикрас високої якості за помірною ціною та надати можливість придбати товар за кілька кліків.

Подивитися скріншоти

Головна сторінка

Використані технології та продукти

Дякуємо за перегляд

Якщо вам сподобалися наші роботи та ви розмірковуєте над створенням сайту - зв'яжіться з нами та отримайте безкоштовну консультацію!

Повернутися до портфоліо

Замовлення зворотнього дзвонку

Залиште ваші контактні дані та ми передзвонимо вам у потрібний час

Бажаний час дзвінка

Зараз