Portfolio description and review

Аналітика

Провели збір та аналіз даних щодо сфери діяльності студії, прямих та непрямих конкурентів, виявили цільову аудиторію, деталізували портрет потенційного клієнта, проаналізували попит на діяльність замовника в Україні та світі.

Концепція

Визначили основну цільову дію на веб-сайті, склали технічне завдання на розробку проекту, створили прототип головної сторінки з урахуванням різноманітних пристроїв, розробили основні елементи корпоративного стилю, обновили логотип.

Адаптивний дизайн

Створили макети основних сторінок веб-сайту в необхідних роздільних здатностях екрану, враховуючи всі унікальні блоки; на основі макетів розробили адаптивну верстку.

Функціонал

Розробили адміністративну систему на основі фреймворку Django, котрий був обраний за критеріями надійності та сучасності; в результаті замовник отримав зручний інтерфейс для керування контентом веб-сайту.

SEO

Пройшли необхідні тести та перевірки, котрі виявляють помилки та неоптимальні способи роботи веб-сайту, та виправили до рекомендованих показників; провели пошукову оптимізацію, підключили та налаштували Google Analytics; підготували новостворений ресурс для подальшого просування.

Консультації та підтримка

Розмістили веб-сайт на обраному хостингу, налаштували сторонні функції та технічно підтримуємо до сьогодні; регулярно надаєм консультації щодо ведення бізнесу в мережі інтернет.

SMM

Визначили ефективні канали реклами в соціальних мережах, створили і надали унікальний графічний контент та поради щодо ведення сторінок в обраних мережах.

Думка замовника:

Все этапы работы по созданию сайта были завершены вовремя,согласно договоренности. Сайт работает исправно, со временем планируем продолжать совместную работу по его расширению и совершенствованию деталей. На данном этапе - всем довольны. Спасибо за сотрудничество и профессиональный подход к делу!

Валерия Корытная

Театр-студія Вернісаж

Україна, Київ

Театр-студія «Вернісаж» була створена в 2010 році і вже 6 років успішно працює з дітьми і дорослими в сфері мистецької освіти. У своїй діяльності студія ефективно поєднує сучасні творчі тенденції з класичними театральними традиціями. Під керівництвом професійних викладачів, приєднавшись до колективу творчих і цікавих особистостей, в захоплюючій і неординарній формі учні навчаються основам акторської театральної майстерності, вокалу, танців. В театрі-студіі глядачів і впевнені, що для будь-якого глядача немає більшої насолоди, ніж артист, якому він вірить. Шоу має тривати, чого б це не коштувало!

Подивитися скріншоти Перейти до сайту