Garden Sky
June 20, 2015
SilWeb
March 25, 2015

Розробка особистого блогу про вуличне мистецтво

2015

 

GNV Urban Art - це блог про арт-сцени на вулицях Гейнсвілля (штат Флорида) і навколо нього. Власником блогу, головним редактором та фотографом є Ірина Каніщева, котра також є засновником, куратором та офіційним фотографом 352walls у Гейнсвіллі і одним з учасників організації ArtUnitedUs. Мета веб-сайту зробити сучасне мистецтво доступнішим, звернути увагу на молодих та талановитих художників, розказати їх історії світу.


Подивитися скріншоти
 

Головна сторінка

Аналітика

Провели збір та аналіз даних щодо сфери діяльності власника блогу, прямих та непрямих конкурентів, виявили цільову аудиторію, деталізували портрет потенційного клієнта, проаналізували попит на діяльність замовника у світі.

Концепція

Визначили основну цільову дію на веб-сайті, склали технічне завдання на розробку проекту, створили прототип головної сторінки з урахуванням різноманітних пристроїв, розробили основні елементи корпоративного стилю, включаючи лого.

Адаптивний шаблон

Разом з замовником обрали та придбали шаблон дизайну, допрацювали деталі та унікалізували на основі вже створених елементів корпоративного стилю; встановили на CMS та налаштували опції.

Функціонал

Налаштували адміністративну систему на основі CMS Wordpress, котра була обрана за критеріями доцільності розробки блогу, швидкості реалізації та новаторства; в результаті замовник отримав зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для керування наповненням веб-сайту.

SEO

Пройшли необхідні тести та перевірки, котрі виявляють помилки та неоптимальні способи роботи веб-сайту, та виправили до рекомендованих показників; провели пошукову оптимізацію, підключили та налаштували Google Analytics; підготували новостворений ресурс для подальшого просування.

Консультації та підтримка

Розмістили веб-сайт на обраному хостингу, налаштували сторонні функції та технічно підтримуємо до сьогодні; регулярно надаєм консультації щодо ведення бізнесу в мережі інтернет.

Відгук замовника:

Dear Misha and Marina! Thanks so much for creating such a beautiful and functional website for us. It's been pleasure to work with you. Fresh ideas, style, contemporary look, great technical support! We appreciate all your help. Good luck to your business!

Iryna Kanishcheva

Дякуємо за перегляд!

Розмірковуєте над створенням сайту?
Зв'яжіться з нами, щоб отримати безкоштовну консультацію!