Tati Eco Boutique
October 12, 2015
Vodiy.kiev.ua
June 20, 2015

Створення модного блогу про весілля, моду та весільну моду

2015

Аналітика

Провели збір та аналіз даних щодо сфери діяльності замовника, прямих та непрямих конкурентів, виявили цільову аудиторію, деталізували портрет потенційного клієнта, проаналізували попит на діяльність замовника в Україні та світі.

Концепція

Визначили основну цільову дію на веб-сайті, склали технічне завдання на розробку проекту, створили прототип головної сторінки з урахуванням різноманітних пристроїв, розробили основні елементи корпоративного стилю, включаючи логотип.

Адаптивний шаблон

Створили макет головної сторінки веб-сайту в необхідних роздільних здатностях екрану, враховуючи всі унікальні блоки; на основі макету був обраний готовий шаблон, допрацювали деталі та унікалізували на основі вже створених елементів корпоративного стилю; встановили на CMS та налаштували опції.

Функціонал

Налаштували адміністративну систему на основі CMS Wordpress, котра була обрана за критеріями доступності, простоти реалізації та новаторства; в результаті замовник отримав зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для керування наповненням веб-сайту.

SEO

Пройшли необхідні тести та перевірки, котрі виявляють помилки та неоптимальні способи роботи веб-сайту, та виправили до рекомендованих показників; провели пошукову оптимізацію, підключили та налаштували Google Analytics; підготували новостворений ресурс для подальшого просування.

Консультації та підтримка

Розмістили веб-сайт на обраному хостингу, налаштували сторонні функції; надали загальні консультації щодо ведення бізнесу в мережі інтернет.

Email-маркетинг

Під'єднали сервіс MailChimp та налаштували опції відповідно до даного конкретного завдання.

Думка замовника:

Рідна моя, студія BILERM! В першу чергу я вдячна за допомогу у впорядкованості тієї інформації, котра мене цікавить. Я навіть не знала, що все можна так вміло зібрати докупи та розбити на розділи! Також ви потішили мії естетичний смак стильним та простим дизайном - все саме так, як я хотіла. Ще раз дякую, щасти вам!

Марина Білик-Єрмакова

Maria Fashion

Maria-Fashion - це приватний модний блог про все, що пов'язане з весіллям. Тут ви знайдете статті про високу моду, рукоділля та історію весільних традицій, що супроводжуються великою кількістю фотографій. Автор блогу пропонує поринути ще й у світ знаменитих та бажаних наречених, час від часу викладаючи новини зі сфери шоу-бізнесу. Крім того корисні поради, зібрані на просторах інтернету, допоможуть спланувати ідеальне весілля.

Подивитися скріншоти Перейти до сайту

Розробка логотипу

Сторінка моди

Використані технології та продукти

Дякуємо за перегляд

Якщо вам сподобалися наші роботи та ви розмірковуєте над створенням сайту - зв'яжіться з нами та отримайте безкоштовну консультацію!

Повернутися до портфоліо

Замовлення зворотнього дзвонку

Залиште ваші контактні дані та ми передзвонимо вам у потрібний час

    Бажаний час дзвінка

    Зараз