Uberman
December 8, 2016
Bi-Bi Motors
June 15, 2016

Створення та підтримка інтернет-магазину косметики та парфюмерії

2016

 

ExpertBeauty – інтернет-магазин косметики та парфюмерії світових брендів. Власники проекту - професіонали високого рівня, котрі мають солідний досвід роботи в сфері краси та здоров'я. Якщо ви крокуєте назустріч світовим трендам, цікавитесь відомими брендами якісної косметики і бажаєте отримати кращі товари по доступній ціні, тоді цей сайт саме для вас! Мета магазину - зробити кожен день свого покупця кращий за попередній, наповнивши його красою і досконалістю!


Подивитися скріншоти
 

Розробка логотипу

Головна сторінка

Контент для соціальних мереж

Аналітика

Провели збір та аналіз даних щодо сфери діяльності магазину, прямих та непрямих конкурентів, виявили цільову аудиторію, деталізували портрет потенційного клієнта, проаналізували попит на діяльність замовника в Україні.

Концепція

Визначили основні маршрути користувачів на веб-сайті, склали технічне завдання на розробку проекту, розробили логотип і основні елементи корпоративного стилю.

Адаптивний шаблон

Замовником був придбаний шаблон дизайну для Prestashop, допрацювали деталі та унікалізували на основі вже створених елементів корпоративного стилю; встановили на CMS та налаштували опції.

Функціонал

Налаштували адміністративну систему на основі CMS Prestashop, що була обрана замовником як оптимальна для e-commerce проекту, придбали необхідні офіційні модулі, коректно налаштували та допрацювали необхідні опції; в результаті замовник отримав зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для керування наповненням веб-сайту з можливістю збору різноманітної статистики.

SEO

Пройшли необхідні тести та перевірки, котрі виявляють помилки та неоптимальні способи роботи веб-сайту, та виправили до рекомендованих показників; провели пошукову оптимізацію, підключили та налаштували Google Analytics; підготували новостворений ресурс для подальшого просування.

Консультації та підтримка

Розмістили веб-сайт на обраному хостингу, налаштували сторонні функції та технічно підтримуємо до сьогодні; регулярно надаєм консультації щодо ведення бізнесу в мережі інтернет.

SMM

Визначили ефективні канали реклами в соціальних мережах, розробили план наповнення акаунтів замовника, створили і надали унікальний графічний контент та поради щодо ведення сторінок в обраних мережах.

Рекламна кампанія

Склали семантичне ядро веб-сайту, виявили сезонність попиту на послуги на основі географії потенційних клієнтів та провели кампанію в Google Adwords.

Відгук замовника:

Моей целью было создание мультибрендового интернет-магазина косметики, с чем команда "bilerm" справилась, нужно признать - на ура. Имея два успешно работающих интернет-магазина я имею достаточный опыт в общении с разработчиками сайтов, знаю о несвоевременности выполнения технического задания и полной невозможности выполнения некоторых задач. Команда "bilerm" произвела на меня диаметрально противоположное впечатление. Во-первых, я получил весь комплес услуг, которые только могли мне понадобится: дизайн интернет-магазина, создание макета сайта, контент и наполнение, работа с кодом, графическая поддержка не только самого магазина, но и сопутствующих социальных сетей, создание компаний в GoogleAdwords, полная поддержка и раскрутка магазина. Мне не нужно было искать отдельных специалистов для решения разного рода вопросов и воплощения их в жизнь. Порадовал тоже тот факт, что ребята пропустили “через себя” мой проект в целом, я получил очень много полезных советов и нововведений в интерфейсе магазина. Видно, что компетентность и отношение к своей работе у студии на высоком уровне, работы ведутся быстро, а все технические нюансы решаются в считанные часы. В данный момент я продолжаю совместную работу с "bilerm" по интернет-продвижению своего магазина, всем советую! Результат работы Вы можете видеть в нашем интернет магазине кометики и парфюмерии.

Андрей Черкашин

Дякуємо за перегляд!

Розмірковуєте над створенням сайту?
Зв'яжіться з нами, щоб отримати безкоштовну консультацію!