Expert Beauty
November 29, 2016
Vernisage
October 31, 2015

Розробка лендінгу дитячих толокарів Bi-Bi Motors

2016

 

Bi-bi-motors - це адаптивний лендінг з продажу толокарів українського виробника, направлений на Європу. Власник бізнесу пропонує придбати іграшки для дітей, котрі відповідають усім вимогам якості ЄС та мають привабливу вартість. Мета сайту - ознайомити потенційного покупця з лінійкою товару, розкрити його переваги та переконати без вагань його придбати.


Подивитися скріншоти
 

Головна сторінка

Аналітика

Провели збір та аналіз даних щодо сфери діяльності замовника, прямих та непрямих конкурентів, виявили цільову аудиторію, деталізували портрет потенційного клієнта, проаналізували попит на діяльність замовника в Європі

Концепція

Визначили основну цільову дію на веб-сайті, склали технічне завдання на розробку проекту, створили прототип сторінки з урахуванням різноманітних пристроїв, розробили основні елементи корпоративного стилю відштовхуючись від вже розробленого логотипу.

Адаптивный дизайн

Створили макети основних сторінок веб-сайту в необхідних роздільних здатностях екрану, враховуючи всі унікальні блоки; на основі макетів розробили адаптивну верстку.

Функціонал

Розробили адміністративну систему на основі фреймворку Flask, котрий був обраний за критеріями швидкодії, надійності та сучасності; в результаті замовник отримав зручний інтерфейс для керування контентом усіх блоків веб-сайту.

SEO

Пройшли необхідні тести та перевірки, котрі виявляють помилки та неоптимальні способи роботи веб-сайту, та виправили до рекомендованих показників; провели пошукову оптимізацію, підключили та налаштували Google Analytics; підготували новостворений ресурс для подальшого просування.

Консультації та підтримка

Розмістили веб-сайт на обраному хостингу, налаштували сторонні функції; надали консультації щодо ведення бізнесу в мережі інтернет.

Відгук замовника:

Очень хороший исполнитель! Всегда на связи, терпелив к правкам, внимателен к деталям! Всем рекомендую!

Василь Назарчук

Дякуємо за перегляд!

Розмірковуєте над створенням сайту?
Зв'яжіться з нами, щоб отримати безкоштовну консультацію!