Bi-Bi Motors
June 15, 2016
Tati Eco Boutique
October 12, 2015

Створення сайту для театру-студії Вернісаж

2015

 

Театр-студія «Вернісаж» була створена в 2010 році і вже 6 років успішно працює з дітьми і дорослими в сфері мистецької освіти. У своїй діяльності студія ефективно поєднує сучасні творчі тенденції з класичними театральними традиціями. Під керівництвом професійних викладачів, приєднавшись до колективу творчих і цікавих особистостей, в захоплюючій і неординарній формі учні навчаються основам акторської театральної майстерності, вокалу, танців. В театрі-студіі глядачів і впевнені, що для будь-якого глядача немає більшої насолоди, ніж артист, якому він вірить. Шоу має тривати, чого б це не коштувало!


Подивитися скріншоти
 

Редизайн та векторизація логотипа

Головна сторінка

Контент для соціальних мереж

Перелік робіт

Аналітика

Провели збір та аналіз даних щодо сфери діяльності студії, прямих та непрямих конкурентів, виявили цільову аудиторію, деталізували портрет потенційного клієнта, проаналізували попит на діяльність замовника в Україні та світі.

Концепція

Визначили основну цільову дію на веб-сайті, склали технічне завдання на розробку проекту, створили прототип головної сторінки з урахуванням різноманітних пристроїв, розробили основні елементи корпоративного стилю, обновили логотип.

Адаптивний дизайн

Створили макети основних сторінок веб-сайту в необхідних роздільних здатностях екрану, враховуючи всі унікальні блоки; на основі макетів розробили адаптивну верстку.

Функціонал

Розробили адміністративну систему на основі фреймворку Django, котрий був обраний за критеріями надійності та сучасності; в результаті замовник отримав зручний інтерфейс для керування контентом веб-сайту.

SEO

Пройшли необхідні тести та перевірки, котрі виявляють помилки та неоптимальні способи роботи веб-сайту, та виправили до рекомендованих показників; провели пошукову оптимізацію, підключили та налаштували Google Analytics; підготували новостворений ресурс для подальшого просування.

Консультації та підтримка

Розмістили веб-сайт на обраному хостингу, налаштували сторонні функції та технічно підтримуємо до сьогодні; регулярно надаєм консультації щодо ведення бізнесу в мережі інтернет.

SMM

Визначили ефективні канали реклами в соціальних мережах, створили і надали унікальний графічний контент та поради щодо ведення сторінок в обраних мережах.

Відгук замовника:

Все этапы работы по созданию сайта были завершены вовремя,согласно договоренности. Сайт работает исправно, со временем планируем продолжать совместную работу по его расширению и совершенствованию деталей. На данном этапе - всем довольны. Спасибо за сотрудничество и профессиональный подход к делу!

Валерия Корытная

Дякуємо за перегляд!

Розмірковуєте над створенням сайту?
Зв'яжіться з нами, щоб отримати безкоштовну консультацію!